Bu cihaz herhangi bir yüzeyde mesaj yazmanıza olanak sağlıyor!

Bu cihaz herhangi bir yüzeyde mesaj yazmanıza olanak sağlıyor!

Parmaklarınızla klavye olmadan hiç boş bir zeminde yazı yazmayı denediniz mi? Eğer denemiş iseniz sevineceğiniz bir haberimiz var Tap Systems'in tam size göre bir ürünü var. 

Dokunarak birbirine bağlı beş parmak halkasından oluşan tek elle kullanılan bir giyilebilir cihazdır. Halkaları parmaklarınıza geçirip harekete geçtiğinizde, herhangi bir yüzeyi bir klavye ve fare gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Size en yakın yüzeyde parmaklarınız ile dokunarak mesaj yazabilir,e postanızı okuyup düzenleyip gönderebilirsiniz. Bir akıllı telefon, smartwatch, tablet, bilgisayar veya sanal gerçeklik kulaklıkla kullanabilirsiniz.  
Parmaklarınızı her bastığınızda veya baş parmağınızı bastığınızda, Bluetooth özellikli cihazınıza bir karakter, komut veya imleç konumu gönderilir.Uçuşlarda, metroda veya konferans masasının altındayken yazabilirsiniz. Parmakların dokunabileceği herhangi bir yerden, kullanıcılar tek bir elle yazabilir.
Cihazın kablosuz bir şarj kasası vardır. Tek bir şarjla sekiz saat çalışıyor ve 30 gün boyunca uyku modunda kalabiliyor

Giyilebilir klavyeyiyaklaşık bir saat içinde öğretecek oyunlar içeren TapGenius uygulamasıyla nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

,